2017-09-25 08:05

Panevėžio darbo rinkos mokymo centro vairuotojų mokytojas ir vairavimo instruktorius Kęstutis Pukas tapo vienu iš geriausių šalies vairuotojų. Lietuvos žurnalistų autoklubo organizuotame konkurse ,,Geriausias Lietuvos vairuotojas" jis užėmė antrąją vietą!

Kęstutis Pukas - antras iš kairės.
Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodrome vykusiame viename iš antrankos etapų, kuriame dalyvavo 69 dalyviai, Kęstutis pasirodė puikiai ir pateko į finalinę konkurso dalį. Tarp septynių Panevėžio atrankos etapo nugalėtojų, įgijusių teisę dalyvauti konkurso finale, pateko ir mūsų įstaigos darbuotojas Fredas Samas.
Rugsėjo 24 d. Šiaulių rajone vyko konkurso finalinis etapas. Jame dalyvavo 21 dalyvis, pretenduojantis tapti geriausiu šalies vairuotoju. Konkurso dalyviai turėjo atlikti įvairias užduotis. Jiems teko taisyklingai vairuoti automobilius bekele, saugiai ir racionaliai važiuoti autodrome su slidžia danga, prisiminti ekonomiško vairavimo įgūdžius. Dalyviai turėjo atpažinti įvairias automobilio detales ir mazgus, prisiminti pirmosios pagalbos žinias ir gebėjus, gaivinant nukentėjusį. Teko labai greitai ir tiksliai atsakinėti į kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo klausimus. Puikiai sekėsi mūsų įstaigos vairuotojų mokytojui ir vairavimo instruktoriui Kęstučiui Pukui. Jis įvairiapusių žinių pareikalavusiame ir didelės konkurencijos konkurse užėmė labai garbingą antrąją vietą.Šią neįkainojamą patirtį Kęstutis perduos savo mokiniams.

Į konkurso nugalėtojų pirmąjį dešimtuką pateko ir Fredas Samas: