2014

Atidarytas viešbučių ir restoranų sektoriaus praktinio mokymo centras

2014 05 05

Balandžio 30 d. Panevėžio darbo rinkos mokymo centre atidaryta moderni viešbučių ir restoranų sektoriaus darbuotojų praktinio mokymo bazė. 
Naujame pastate įkurta moderni praktinio mokymo infrastruktūra, kurioje bus sukurtos sąlygos rengti aukštos kvalifikacijos svetingumo verslo specialistus. Virtuvė - tai maitinimo įmonės nematomas variklis ir nuo jos darbo priklauso sėkmė. Įsigyta profesionali virtuvės įranga padės išmokyti diegti naujus darbo metodus ir dirbti efektyviau. Įįsigyta restoranų valdymo sistema „R-Keeper“. Tai laiko patikrinta ir sėkmingai veikianti įranga Lietuvos rinkoje. Integruoti nešiojamieji kortelių skaitytuvai, delniniai kompiuteriai, lankytojų užsakymų perdavimas tiesiogiai virtuvei ir kt. - tai patraukli naujovė, kurios ypatybes galima sužinoti mūsų įstaigoje. Savo grožiu ir skoningu stiliumi išsiskiria mokomasis baras-restoranas. Yra sudarytos puikios sąlygos įgyti geras žinias ir praktinius gebėjimus patalpų valytojams.
Sukurta profesinio mokymo infrastruktūra padės tenkinti profesinio mokymo poreikius, geriau parengti darbuotojai veiksmingiau ir kokybiškiau dirbs. Padidės pakėlusių kvalifikaciją darbuotojų darbo našumas. Naujų technologijų taikymas mokymo procese sudarys sąlygas ruošti kvalifikuotus specialistus bei padidins jų galimybes įsitvirtinti darbo rinkoje.