Naujienos

Konkursas ,,Saugus dviratininkas"

2017 06 05

VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras kartu su ištikimaisiais partneriais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuru ir  VĮ „Panevėžio regiono keliai“ jau trečią kartą orgavizavo saugaus eismo konkursą “Saugus dviratininkas”.  Konkurso tikslas – mažinti skaudžių eismo įvykių skaičių, ypač tų, kuriose sužalojami pažeidžiamiausi eismo dalyviai dviratininkai bei pėstieji. Labai svarbu kuo anksčiau pradėti ugdyti drausmingus, saugius, atsakingus eismo dalyvius. Tai turi daryti ne tik policijos pareigūnai, pedagogai, bet ir tėvai. Bendras šeimos dalyvavimas saugaus eismo konkurse skatina dalyvius prisiminti pačias svarbiausias Kelių eismo taisykles, todėl konkursas skirtas šeimai.
Tėvo dienos išvakarėse, birželio 3 d., saulėtą šeštadienį,  gerokai prieš konkurso pradžią, į Panevėžio darbo rinkos mokymo centro autodromą, Panevėžyje, Stetiškių g. 1P, sugužėjo, suvažiavo šeimos. Vieni iš karto atvyko dviračiais, kiti juos atsivežė automobiliuose. Konkurse dalyvavo 15 komandų. Komandos buvo suskirstytos į tris grupes: I grupė - vienas iš tėvelų ir vaikas iki 7 metų; II grupė – vienas iš tėvelių ir vaikas 8 ir daugaiu metų bei III grupė – vienas iš tėvelių ir du vaikai.
Konkursas, kaip ir visada, prasidėjo teorinės užduoties atlikimu. Tėveliams bei mamoms teorinės užduotys buvo vienodos, vaikams, atsižvelgiant į jų amžių, užduotys buvo skirtingos. Kol buvo vertinamos teorinės užduotys, patys konkurso dalyviai išrinko puošniausią konkurso dviratį, kurio savininkė 5-metė Ugnė Januškevičiūtė. Šiais metais į konkursą buvo kviečiami atvykti originaliai puoštais dviračiais. Galima tik pasidžiaugti, kad dalyviai nestokojo išmonės ir jumoro puošiant savo dvirates transporto priemones.