Naujienos

Profesinės reabilitacijos dalyvių susitikimas

2019 06 05

Panevėžio darbo rinkos mokymo centre vyko buvusių ir esamų profesinės reabilitacijos dalyvių susitikimas.

Susitikimo metu buvę profesinės reabilitacijos dalyviai nuoširdžiai dalijosi savo gerąja patirtimi. Atvirai pasakojo, kaip jiems sekėsi ieškant darbo, su kokiais sunkumai teko susidurti, kas ir kaip padėjo tuos sunkumus įveikti. Su šypsena ir dėkingumo ašaromis buvo kalbama apie įveiktus sunkumus ir gerą laiką, praleistą besimokant Panevėžio darbo rinkos mokymo centre.

Visiems dalyvavusiems buvo aktualu išgirsti, kokia yra reali darbo rinkos situacija, kokios būsimo darbuotojo savybės darbdaviams yra paklausiausios ir būtinos. Diskusijose gimė mintis, jog nuolatinis tobulėjimas, asmenybės augimas, noras mokytis, kelti kvalifikaciją, persikvalifikuoti yra vienas iš svarbiausių dalykų įmonėms ir darbuotojams.

Dirbdami grupėse dalyviai kartu su įstaigos darbuotojais aktyviai diskutavo ko vengti darbo pokalbio metu, kada reiktų pasakyti darbdaviui apie turimą negalią, kokie dalykai sustiprina motyvaciją dirbti bei kas yra sunkiausia pradedant dirbti naujame kolektyve.

Esami profesinės reabilitacijos dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi turėję galimybę susitikti ir pakalbėti su buvusiais profesinės reabilitacijos dalyviais. Geros emocijos, naudingai praleistas laikas ir dalijimasis aktualia informacija, įprasmino tokių susitikimų reikalingumą.