Naujienos

ŠMPF apdovanojimas už kokybiškiausiai įgyvendintą projektą

2020 09 25

2020 m. rugsėjo 24 d. Švietimo mainų paramos fondas viešbučio „Pacai“ kieme surengė „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginį.

Renginyje buvo įvertinti ir apdovanoti geriausi programų „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektai. Taip pat buvo pažymėtos ir tarptautiškiausios švietimo institucijos, gausiausiai ir kokybiškiausiai vykdžiusios mobilumo projektus. Pirmą kartą už kokybišką įgyvendinimą apdovanoti sporto projektai. Specialus prizas šiais metais buvo skirtas projektams, kurie savo rezultatais turėjo didžiausią, tvariausią poveikį švietimo sistemai, bendruomenei, aplinkai per visą pastarąjį programos etapą.

Panevėžio darbo rinkos mokymo centras gavo apdovanojimą už kokybiškiausiai įgyvendintą programos „Erasmus+“ profesinio mokymo sektoriaus projektą „Turizmo verslo konsultantas – profesinis mokymas pritaikant paslaugas visiems“.

Įgyvendinto projekto tikslas buvo skatinti turizmo, pritaikyto visiems, paslaugų plėtrą. Tyrimo metu Lietuvoje, Italijoje, Portugalijoje ir Belgijoje buvo išsamiai apžvelgta dabartinė profesinio mokymo pasiūla ir jos poreikiai, verslo įmonių pasirengimas priimti specialiųjų poreikių turinčius klientus.