Naujienos

Konkursas ,,Drausmingas vairuotojas"

2012 11 22

Baigėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro kartu su partneriais – VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centru, VĮ „Panevėžio regiono keliai", VĮ „Regitra" Panevėžio filialu, – organizuotas konkursas „Drausmingas vairuotojas".

Konkurso tikslai: siekti, kad Panevėžio apskrities vairuotojai tobulintų Kelių eismo taisyklių, saugaus eismo žinias, praktinio vairavimo įgūdžius ir tuo prisidėtų prie avaringumo mažinimo; skatinti eismo dalyvius domėtis eismo saugumo klausimais, įtraukti juos į saugaus elgesio kelyje ugdymo procesą. Konkursas skiriamas Lietuvos kelių policijos 80-mečiui paminėti.

Konkursą sudarė trys etapai:

I – teorinės užduotys (skelbtos interneto svetainėse);

II – Kelių eismo taisyklių teorijos egzaminas;

III – praktinis vairavimas. Šį etapą vykdė Panevėžio darbo rinkos mokymo centras.

Praktinio vairavimo rungtyje dalyvavo šeši geriausiai pirmuose dviejuose etapuose pasirodę vairuotojai: Rūta Nedzelskienė, Marius Baltramiejūnas, Virginijus Kaušakys, Tomas Markelevičius, Arvydas Svirka ir Mindaugas Valatkevičius. Geriausiai šioje rungtyje sekėsi Tomui Markelevičiui (trečias iš kairės). Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir vertingais prizais.

Visi šeši finalininkai savo teorinėmis žiniomis, praktiniais gebėjimais ir vidine kultūra pademonstravo koks turi būti saugus ir drausmingas vairuotojas.