Visuomenės sveikatos mokymai

Privalomasis mokymas apie alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai

Mokymo paslaugos tikslas – suteikti žinių apie alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai, gebėjimui vairuoti, eismo saugumui ir kuris skirtas transporto priemonių vairuotojams, orlaivių įgulos nariams, orlaivių techninę priežiūrą atliekantiems asmenims, skrydžių vadovams, medžioklės ar žvejybos taisykles pažeidusiems asmenims, laivų vairuotojams ir tam tikras pareigas jūrų laive einantiems asmenims, kurie padarė teisės pažeidimą būdami neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų medicininei ir švietėjiškai atestacijai gauti.

Specialiosios sąlygos: asmenys, kuriems privalomas mokymas apie alkoholio, narkotinių ir psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai, negali savarankiškai pasirengti teorinių žinių ir įgūdžių atestacijai be mokymų kurso, kurį organizuoja ir atlieka mokymą vykdantis asmuo.

Mokymo kaina: 20 €/asm.

Asmeniui, baigusiam mokymo programą (4 akad. val.) ir raštu išlaikiusiam 20 kausimų teorinių žinių ir įgūdžių testą (teisingai atsakytą 70 proc. testo klausimų), išduodamas Sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimas.


Kreipkitės

Mob. +370 686 61 456

Šermukšnių g. 31, Panevėžys